RADA POLONII ŚWIATA
World Polonia Council


WIADOMOŚCI RADY POLONII ŚWIATA


   ŚWIAT
 2022-03-14 Związek Polaków we Włoszech dla Ukrainy

Szanowni Państwo, ZPwW informuje, że w dniu 11 marca 2022r, została przesłana na konto Lwowskiej Archidiecezji Rzymskokatolickiej suma 3000 Euro, na pomoc zaatakowanej bestialsko przez Rosję Ukrainie. Zebrane pieniądze, nie tylko pochodzą od naszych członków, ale również od naszych przyjaciół Włochów, którzy przyłączyli się do naszej zbiórki.

Z wyrazami szacunku
Prezes ZPwW
Urszula Stefańska-Andreini

Związek Polaków we Włoszech
Associazione Generale dei Polacchi in Italia
00187 Roma, Via Piemonte, 117 - Tel./fax 06.4814263,
e-rnail zppw@polonia-wloska.org ; www.polonia-wloska.orgInformacja: Rada Polonii ŚwiataPODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Właściciel serwisu dokłada starań, aby publikowane w tym serwisie treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści. W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji. Kopiowanie i nieautoryzowane użycie kodu źródłowego lub fragmentów autorskiego oprogramowania - zabronione.


NASZ PORTAL ODWIEDZIŁO 19447 CZYTELNIKÓW
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrówfacebook