RADA POLONII ŚWIATA
World Polonia Council


WIADOMOŚCI RADY POLONII ŚWIATA


   Polska
 2022-03-16 Życzenia dla J.E. Biskupa Piotra Turzyńskiego

Jego Ekscelencja Biskup Piotr Turzyński, Delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej
Wielebny Księże Biskupie!

W imieniu Rady Polonii Świata pragnę przywitać Księdza Biskupa jako Delegata Episkopatu ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej.

Pragniemy złożyć Księdzu Biskupowi najlepsze życzenia, przede wszystkim Bożej radości, aby towarzyszyła Ekscelencji w każdym dniu kapłańskiej posługi w nowym powołaniu.

Polonia i Polacy za granicą będą wdzięczni za pomoc w zachowaniu naszej wiary i tradycji poza granicami Polski.


Szczęść Boże!
Teresa Berezowska
Przewodnicząca Rady Polonii Świata

Informacja: Rada Polonii ŚwiataPODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Właściciel serwisu dokłada starań, aby publikowane w tym serwisie treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści. W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji. Kopiowanie i nieautoryzowane użycie kodu źródłowego lub fragmentów autorskiego oprogramowania - zabronione.


NASZ PORTAL ODWIEDZIŁO 19453 CZYTELNIKÓW
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrówfacebook