RADA POLONII ŚWIATA
World Polonia Council


WIADOMOŚCI RADY POLONII ŚWIATA


   ŚWIAT
 2022-12-23 Życzenia na Boże Narodzenie

Podnieś rękę, Boże Dziecię,
Błogosław Ojczyznę miłą!
W dobrych radach, w dobrym bycie,
Wspieraj jej siłę swą siłą!


Szanowni Państwo! Drodzy Rodacy!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenie, dni dobrych życzeń i podziękowań.
Ja również, w imieniu Rady Polonii Świata, składam Wam życzenia radosnych i pełnych rodzinnej miłości Świąt Bożego Narodzenia, z tradycyjnym opłatkiem, pachnącą choinką i pięknymi polskimi kolędami.

Nadchodzi też Nowy Rok 2023, który z pewnością dla nikogo nie będzie łatwy.
Z tej okazji pragnę podziękować Wam za to, co w tym roku zrobiliście dla Polski i dla naszych polonijnych wspólnot.
Życzę Wam w nadchodzącym roku 2023 wiele osobistej pomyślności oraz optymizmu i dalszych sukcesów w Waszej polonijnej działalności.


Jarosław Narkiewicz
Przewodniczący Rady Polonii Świata

Litwa – grudzień 2022 r.

Informacja: Rada Polonii ŚwiataPODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Właściciel serwisu dokłada starań, aby publikowane w tym serwisie treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści. W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji. Kopiowanie i nieautoryzowane użycie kodu źródłowego lub fragmentów autorskiego oprogramowania - zabronione.


NASZ PORTAL ODWIEDZIŁO 56861 CZYTELNIKÓW
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrówfacebook