RADA POLONII ŚWIATA
World Polonia Council


WIADOMOŚCI RADY POLONII ŚWIATA


   ŚWIAT
 2020-12-23 Życzenia świąteczne od Rady Polonii Świata

W wieczór wigilijny, Polonia i Polacy na całym świecie dzielą się tradycyjnym opłatkiem, składając swoim najbliższym, przyjaciołom i znajomym najlepsze życzenia wszystkiego najlepszego oraz spełnienia ich marzeń.

W tej szczególnej porze roku jesteśmy w nastroju oczekiwania i nadziei które jest nam szczególnie potrzebne w tych czasach pandemii na świecie. Atmosfera świąteczna powoduje, że rodzi się w nas chęć bycia gotowymi na współpracę i braterstwo.

Z tą myślą dzielę się z Państwem symbolicznym opłatkiem życząc zdrowia, szczęścia i pomyślności oraz błogosławieństwa Bożego dla Państwa i Państwa rodzin.

Wszystkim organizacji polonijnym wraz z ich członkami życzę kontynuowania starań i owocnej pracy dla dobra naszej Polonii i Polaków za Granicą w zachowaniu ducha Bożego Narodzenia we wspólnych dzialaniach przez cały rok.


Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
Teresa Berezowska

Przewodnicząca Rady Polonii Świata


grudzień 2020 r.

Informacja: Rada Polonii ŚwiataPODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Właściciel serwisu dokłada starań, aby publikowane w tym serwisie treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści. W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji. Kopiowanie i nieautoryzowane użycie kodu źródłowego lub fragmentów autorskiego oprogramowania - zabronione.

facebook