RADA POLONII ŚWIATA
World Polonia Council



    PORTAL WYŚWIETLONO 108954 RAZY






PREZYDIUM rady polonii świata

Naugarduko g. 76, LT-03202 Vilnius/Wilno

e-mail: jaroslaw.narkiewicz@gmail.com    tel.: +370 671 77 619




Imiȩ i Nazwisko 

Rola w Prezydium

Kraj

Kontakt

Jaroslaw Narkiewicz

Przewodniczący

Litwa

Email: jaroslaw.narkewicz@gmail.com;
Tel. +37O 671 77619

Tadeusz Adam Pilat

Wiceprzewodniczący

Szwecja

Email: tadeusz.a.pilat@gmail.com;
Tel. +46 70 343 30 10

Dominik Roszak

Wiceprzewodniczący

Kanada

Email: droszak@kpk.org;
Tel.

Bożena Kamińska

Sekretarz

USA

Email: bkaminskiny@aol.com;
Tel. +1 917 750 8143

Aleksander Zając

Skarbnik

Niemcy

Email: polonia@zajac-online.de;
Tel. +49 163 159 4198

Andrzej Janeczko

Członek

Hiszpania

Email: andressiglo@gmail.com;
Tel.

Małgorzata Kwiatkowska

Członek

Australia

Email: kwiatkowska@optusnet.com.au;
Tel: +61 411 282 110

Teresa Opalińska- Kopeć

Członek

Austria

Email: teresakopec@gmx.at;
Tel:

JOLANTA Ratajczak

Członek

Belgia

Email: rjo@skynet.be;
Tel.

hm. Robert Rozpędzihowski

Delegat Związku Harcerstwa Polskiego p.g.k.

Email: ;
Tel.

Halina Subotowicz-Romanowa

Członek

Rosja

Email: konpolros@gmail.com;
Tel. +7 916 677 61 55.

Andrzej Suchanek

Członek

Czechy

Email: andrzej@suchanek.eu;
Tel.

Waldemar Tomaszewski

Członek

Litwa

Email: danuta.krasnovska@gmail.com;
Tel. +370 698 42179


PREZYDIUM RADY POLONII ŚWIATA - SYLWETKI CZŁONKÓW




PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ










Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów