RADA POLONII ŚWIATA
World Polonia Council











PREZYDIUM rady polonii świata

48 Kimberdale Cres. Toronto, ON, M1W 1Y5, CANADA

e-mail: terri.bere@sympatico.ca    tel.: +1 416 499 8545    cell: +1 416 556 5317




Imiȩ i Nazwisko 

Rola w Prezydium

Kraj

Kontakt

Teresa Berezowska

Przewodnicząca

Kanada

Email: terri.bere@sympatico.ca;
Tel. +1 416 499 8545 domowy
+1 416 556 5317 komórkowy
+48 782 240 958 w Polsce

Helena Miziniak

Wiceprzewodnicząca

Wielka Brytania

Email: hmiziniak@googlemail.com;
Tel. + 44 208 460 1025 domowy
+ 44 797 184 0499 komórkowy

Waldemar Tomaszewski

Wiceprzewodniczący

Litwa

Email: danuta.krasnovska@lrs.lt;
Tel. +370 698 42179

Tadeusz Adam Pilat

Sekretarz

Szwecja

Email: tadeusz.a.pilat@gmail.com;
Tel. +46 70 343 30 10

Aleksander Zając

Skarbnik

Niemcy

Email: polonia@zajac-online.de;
Tel. +49 163 159 4198

Marek Domaradzki

Członek

Kanada

Email: marek.domaradzki@gmail.com;
Tel. +1 403 689 4199

Bożena Kamińska

Członek

USA

Email: bkaminskiny@aol.com;
Tel. +1 917 750 8143

Małgorzata Kwiatkowska

Członek

Australia

Email: kwiatkowska@optusnet.com.au;
Tel: +61 411 282 110

Czesław Maryszczak

Członek

Wielka Brytania (SPK)

Email: chezmaryszczak@gmail.com;
Tel. +44 142 583 009

Krystyna Reitmeier

Członek

Kanada (ZHP)

Email: kreitmeier@sympatico.ca;
Tel. +1 416-918-5937

Halina Subotowicz-Romanowa

Członek

Rosja

Email: konpolros@gmail.com;
Tel. +7 916 677 61 55.

Roman Śmigielski

Przewodniczący
Komisji Rewizyjnej

Dania

Email: roman@smigielski.dk;
Tel. +45 6186 3331


PREZYDIUM RADY POLONII ŚWIATA - SYLWETKI CZŁONKÓW




PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ






facebook